DUYURULAR


DB MARS Bilişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 11-12 Mayıs 2016 tarihleri arasında TÜBİTAK ve Hava Kuvvetleri tarafından Ankara Bilkent otelde düzenlenen Türk Havacılık ve Uzay Çalıştayı’na katılım sağlamıştır.


DB MARS Bilişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 07 Mayıs 2016 tarihinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tarafından Eskişehir’de düzenlenen Hezarfen Havacılık Günleri’ne katılım sağlamıştır.


DB MARS Bilişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 06 Mayıs 2016 tarihinde  ODTÜ Teknokent tarafından Ankara’da düzenlenen Teknokent Savunma Sanayi Kümelenmesi (TSSK) 2016 Yılı 1. Genel Kurul Toplantısına katılım sağlamıştır.


DB MARS Bilişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 20 Nisan 2016 tarihinde Türk Hava Kurumu Üniversitesi (THKÜ), IEEE Öğrenci Kolu tarafından Ankara’da düzenlenen IEEE Aerospace and Electronic Systems Conference isimli etkinliğe katılım sağlamıştır.


DB MARS Bilişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 05 Nisan 2016 tarihinde ODTÜ Teknokent ve SSM tarafından Ankara’da düzenlenen Teknokent Savunma Sanayi Kümelenmesi (TSSK) Firmaları Tanıtım Günü’ne katılım sağlamıştır.


DB MARS Bilişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 12-13 Ekim 2015 tarihleri arasında Savunma Sanayii Müsteşarlığı’nın desteği ile Ankara’da düzenlenen Deniz Sistemleri Semineri’ne katılım sağlamıştır.


DB MARS Bilişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 7 Ekim 2015 tarihinde T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın öncülüğünde Ankara’da düzenlenen 3. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi ve Fuarı’na katılım sağlamıştır.